سینا نوروزیان | Sina Nourozian

0 %
سینا نوروزیان
معامله گر و فعال بازار جهانی
  • محل سکونت:
    خراسان شمالی
تحلیل گر
تکنیکال
فاندامنتال
سنتیمنتال
زبان ها
انگلیسی
فارسی

تحلیل هفتگی طلای جهانی و شاخص دلار – dec 5

تحلیل طلا

سلام خدمت همراهان عزیز

 

خب چند هفته ای رو بخاطر یسری از درگیری ها ، از جمله برگزاری ورکشاپمون درگیر بودیم و نتونستیم تحلیل ها رو آپدیت کنیم که خیلی هم نیازی نبود چون همون روندی که پیشبینی کرده بودیم در حال رخ دادن بود.

امیدوارم هفته ای سرشار از ثروت رو تجربه کنید.

دلار در چند هفته ی گذشته روند صعودی خودش را حفظ کرده و توانست خودش رو به بالای سطح مهم ۹۶ واحد برساند که قطعا این حرکت باید با یک موج اصلاحی همراه شود. روند کلی و بلند مدت دلار رو صعودی پیشبینی میکنیم و انتظار اصلاح تا سطوح مشخص شده رو داریم. پس کوتاه مدت و برای یک الی دو هفته ی آتی انتظار کاهش قدرت دلار را خواهیم داشت. ۹۴٫۵ و ۹۴ سطوح بسیار مهمی برای دلار خواهند بود که منتظر برخورد و مشاهده واکنش آن به این سطوح هستیم.

 

نویدی برای اتمام تضعیف یورو در برابر دلار

انتظار بر رشد این جفت ارز میباشد که گاردی کاملا صعودی به خودش گرفته و میتونیم شاهد شکسته شدن ترند های بالایی یکی پس از دیگری باشیم هرچند باید شاهد واکنش های آن به مناطق مشخص شده باشیم و در جهت روند وارد معامله شویم که هفته ای صعودی رو برای این جفت ارز پیشبینی میکنیم که تارگت های نهایی آن میتونه ۱٫۱۵۵۰۰ و ۱٫۱۴۶۰۰

 

 

و خب میریم سراغ انس بازیگوش که شاهد واکنش های اون به محدوده های تعیین شده در تحلیل های گذشته بودیم مخصوصا سطح ۱۷۷۰ و ۱۸۰۸ و همانطور که پیشبینی کرده بودیم سطح ۱۸۳۴ بالاخره شکسته شد. اگر سطح ۱۷۵۲-۱۷۵۵ شکسته نشود میتوانیم انتطار صعود دوباره و برگشت به کانال ۱۸۰۰ رو خواهیم داشت که ابتدا منطقه مقاومتی ۱۷۹۵-۱۷۹۷ و سپس ۱۸۰۷-۱۸۱۰ و ۱۸۲۲-۱۸۲۶ و در نهایت تارگت ۱۸۷۵ را میتوانیم شاهد باشیم. حمایت ۱۷۵۳ میتونه نقطه ی ورود مناسبی در صورت شکست ۱۷۶۰-۱۷۶۲ برای انس کاران عزیز باشه.

موفق و پرسود باشید.

 

۱۴/۹/۱۴۰۰